Samo dzielny Wstaje sam

Autor: Zofia Stanecka
Wydawnictwo: Egmont
Ilustracje: Tomasz Samojlik
ISBN: 978-83-281-1427-2
Format: 207x227mm
Oprawa: twarda
Rok wydania: 207x227mm
Seria: Samo dzielny
Ilość stron: 32
Wiek: 3+

19,99 
wysyłka do 24 godzin

Samo ma trzy lata i jest niezwykle samodzielny. Dzisiaj wstał i jak na dzielnego chłopca przystało, postanowił wszystko zrobić sam.  Pomimo kilku wpadek i drobnych niedogodności, poszło mu całkiem sprawnie. Potłukł sobie troszkę pupę, ale nakleił na nią całą masę kolorowych plasterków i od razu przestała boleć. Ze zrobieniem siusiu także poszło całkiem nieźle, a ślady po wylanym soku zostały dokładnie zatarte. Fajnie być samodzielnym! 

Rodzice śpią w najlepsze, a Samo krząta się o poranku. Nie wszystko przebiega zgodnie z planem, ale chłopiec jest pomimo wszystko bardzo z siebie dumny. Przecież wcale nie płakał, gdy bolała go pupa, a "opatrzenie ran" poszło mu niezwykle sprawnie. Samo myśli też z zadowoleniem o tym, w jaki zachwyt wprowadzi mamę i tatę wypełniony nocniczek. Specjalnie zostawił go na ich łóżku!  
Nie sposób zachować powagę czytając o przygodach malucha. Typowy dla trzylatka entuzjazm połączony z niezdarnością, rozbroi każdego. Zofia Stanecka z wielką lekkością i dystansem opowiedziała o dzielnym Samo, a ilustracje Tomasza Samojlika są dynamiczne i zabawne. 
Dodatkiem dla dorosłych są wskazówki dotyczące wspierania samodzielności, a na dzieci czekają kolorowanki zamieszczone na końcu książki. Życzę przyjemnej lektury!
D.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię