Prosiaczek i pojazdy

Autor: Ola Woldańska- Płocińska
Wydawnictwo: Czerwony konik
ISBN: 978-83-939357-3-4
Format: 240x210mm
Oprawa: książka kartonowa
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 18
Wiek: 1+

29,00 
wysyłka do 24 godzin

Prosiaczek to nasz dobry znajomy. Byliśmy jego gośćmi na przyjęciach urodzinowych. Teraz mamy okazję spotkać się z nim pewnego ponurego poranka, który bardzo szybko przemieni się w szalony i barwny. A wszystko za sprawą wujka Leona... 

Wujek Leon wie, jak przegonić ponurość dnia.Proponuje Prosiaczkowi wizytę w sklepie z zabawkami, a nasz bohater zakłada szybciutko berecik i już biegnie za Leonem. A w sklepie zgodnie ruszają w stronę działu "motoryzacyjnego" i o ponurości dnia nie będzie w tej książce już ani słowa;) Obserwują z zachwytem pracę betoniarki, wsiadają do auta z dźwigiem, bawią się przednio testując wóz strażacki, a potem ogarnia ich czyste zabawowe szaleństwo. Każdy rodzaj wozu inspiruje ich do nowych pomysłów. Nie przeszkadzają im nogi kupujących. Wręcz przeciwnie - urządzają między nimi wyścigi na czas! Blokują wejście do sklepu, ustawiając w drzwiach pociąg towarowy i wgniatają paprochy w sklepową wykładzinę jeżdżąc walcem. Wujek jest równie zaangażowany jak jego siostrzeniec i tutaj słyszę już głosy małych czytelników, ze oni też chcą takiego wujka:) Tym bardziej, że na koniec Prosiaczek może sobie wybrać w prezencie jedną zabawkę. I założę się o wszystko, że nie domyślicie się jego wyboru!
A ja z niepokojem rozglądam się za berecikiem Prosiaczka i mam nadzieję, że odłożył go w jakieś miejsce i o nim nie zapomni, bo był wyjątkowo twarzowy:)
Książka o pojazdach potraktowana  z humorem i lekkością. Świetna grafika, wydanie i zabawa dla wszystkich czytelników, bez względu na wiek.
Polecam.
B.Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne Produkty