Pan Brumm obchodzi urodziny

Autor: Daniel Napp
Wydawnictwo: Bona
Tłumaczenie: Elżbieta Zarych
ISBN: 978-83-62836-64-2
Format: 230x300mm
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2014
Seria: Pan Brumm
Ilość stron: 32
Wiek: 4+

25,00 
wysyłka do 24 godzin

Mój ulubieniec obchodzi urodziny! Bardzo byłam ciekawa przyjęcia urodzinowego pana Brumma. I się nie zawiodłam, przyjęcie było, hmm...niecodzienne;)

Jeśli przyjęciem można to nazwać, ale zacznę od początku...
Pewnego dnia Brumm obudził się w znakomitym humorze. Świeciło słońce, był weekend i jedyne co miał w planie, to "zjeść obfite śniadanko, a potem wypróbować wytrzymałość hamaka" Jak niemiłe było w tej sytuacji odkrycie, że właśnie tego dnia są jego urodziny, o których zupełnie zapomniał. Kaszalot nie omieszkał mu przypomnieć, że obiecał swoim przyjaciołom przyjęcie urodzinowe, a w chwilę później rozległ się dzwonek do drzwi. Mina Brumma uchylającego ostrożnie drzwi jest warta kupna tej książki!;)
Też miałabym w tej sytuacji podobną. Tym bardziej, że goście przybyli gromadnie i w nastrojach zabawowych. Brumm za wszelką cenę chciał zachować twarz i improwizował na wielką skalę, by goście nie domyślili się, że nic na ich przyjście nie przygotował. Jaki był rezultat? Średni. Początkowy entuzjazm przygasł i przyjaciele zaczęli  narzekać na brak ciastek, dekoracji i zabawy w skakanie w workach bez worków, przeciąganie liny, bez liny...
Wszystko wskazywało na to, że to koniec urodzinowej zabawy, ale ja wierzyłam w mojego pupila i słusznie! Brumm szybciutko wymyślił następną zabawę, która przekształciła się w przygodę godną Brumma i zakończyła zgodnym urodzinowym świętowaniem.

O Brummie czytam zawsze z ogromną przyjemnością. Jest tu napięcie, przygoda, a przede wszystkim, wielka porcja humoru! Słownego i sytuacyjnego. A do tego ilustracje! Znakomite i pasujące. Jakżeby inaczej, wyszły spod ręki autora tekstu - Daniela Nappa.
Gorąco polecam całą serię. Jej bohater jest uroczy, a jego powiedzonko "Chooo-inka!"  weszło w niektórych rodzinach na stałe do domowego słownika.

B.
 
 
...tak rozpoczął Brumm swój urodzinowy dzień:)

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne Produkty