O nas

 Witam Wszystkich serdecznie,
 tych, którzy zaglądają tutaj po raz pierwszy i tych, którzy są naszymi stałymi gośćmi. Luna istnieje już ponad  pięć lata i  nasi czytelnicy rosną razem z nami:) Klienci Luny zmieniają kategorie wiekowe, zmieniają się  upodobania dzieci, a my, zmieniamy się razem z Wami. Właśnie zmieniliśmy stronę księgarni i mamy nadzieję, że odnajdziecie się w niej szybciej niż my;) Zmiana podyktowana była przede wszystkim chęcią ułatwienia Wam przeglądania księgarni na urządzeniach mobilnych, a także dopasowania się do ogólnego rozwoju zakupów w internecie. A cóż poza tym? Poszerzamy nasz program, myślimy o tym, jak  najlepiej Wam doradzić, tworzymy nowe kategorie i czytamy, czytamy, czytamy.... Jedno pozostaje  niezmienne - nasz książkowy entuzjazm!:) Cieszymy się  widząc, jak "szperacie po naszych półkach", zaglądacie do różnych działów, korzystacie z naszych podpowiedzi. Motywują nas Wasze uwagi o opisach książek, wyborze tytułów. Za każdą taką uwagę ogromnie dziękujemy. Nie mamy  bezpośredniego kontaktu z klientami, więc każda miła rozmowa telefoniczna, każde zdanie w mailu  jest dla nas siłą napędową. Bardzo nam przykro, że wiele tytułów, także naszych ulubionych, nie jest  dostępnych. Nie mamy na to wpływu, choć robimy co możemy, by wartościowe książki były wznawiane: dzwonimy do  wydawców, piszemy, prosimy o jeszcze. Nie usuwamy opisów tych książek. Wiemy z  doświadczenia, ze wiele z nich  znowu się kiedyś pojawi. A może przeczytacie i uda się Wam gdzieś kupić, pożyczyć?

Cieszymy się, że także w innych  krajach Luna już zaistniała. We wszystkich sytuacjach, które są nietypowe, chętnie  pomożemy, doradzimy. Proszę wtedy  pisać na nasz adres (biuro@ksiegarnialuna.com),  a zajmiemy się zamówieniem indywidualnie. Doradzamy również szkołom i przedszkolom w wyborze  książek. Zależy nam, by rosło grono czytelników, a dobór odpowiednich tytułów  jest  często sprawą kluczową.

Niezmiennie twierdzimy, że czytanie książek, to jedna z najwspanialszych przygód, z której wynikają same  korzyści.Jeśli  uda się nam pomóc w tym, by Wasze dzieci czytały, czytały z radością, to znaczy, że nasze zaangażowanie ma  sens! A wiecie, że od półtora roku można czytać o książkach i nie tylko... na  naszym blogu -  Czy tu się czyta? Tam to  dopiero możemy się rozpisać!:)  Zapraszamy i życzymy, by udało  się Wam zarazić dzieci bakcylem czytania. Powodzenia i  do usłyszenia, napisania, zamówienia;)

Bożena Supernak i zespół Luny