NOCNIK NAD NOCNIKAMI (chłopiec)

Autor: Alona Frankel
Wydawnictwo: Nisza
ISBN: 978-83-926276-3-0 (chłopiec)
Format: 160x160 mm
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 46
Wiek: 2+

17,50 
wysyłka do 24 godzin

Światowy bestseller i temat, który frapuje wszystkie mamy – przejście z pampersa  na nocnik. Każdy kto przechodził ten niełatwy etap wie, jak mile jest widziana w tym okresie każda pomoc, a ta książka to doskonały dodatek do pierwszego nocnika. Tym bardziej, że mamy tu do czynienia z nocnikiem nad nocnikami!

Alona Frankel napisała tę książkę dla swojego syna. Jej sukces polega na tym, że bez wstydu i zażenowania opowiada o sprawach fizjologicznych. Znajdą tu Państwo takie wyrazy jak: siusiu czy kupka. Jest też wytłumaczenie, że „siusiak jest do siusiania, tak jak nogi do biegania”. Mali słuchacze dowiadują się, że na świecie są też inne dzieci, które rozpoczynają właśnie naukę korzystania z nocnika i też mają z tym kłopoty. Autorka pokazuje długi proces przyzwyczajania się do nocnika, momenty sukcesu i….powrotu do pieluszki. Także wszystkie związane z tym obrządki;)

Temat potraktowany jest poważnie, ale nie brak tu poczucia humoru. Myślę, że każda matka i dziecko odnajdzie się w tej książce i  stwierdzi, że droga do sukcesu jest nieraz mozolna, ale warta trudu:)
Książka ma bardzo zgrabny format, została starannie wydana, z troską o szczegóły. Świetne ilustracje o pięknej kolorystyce, dobitne i zabawne, idealnie komponują się z tekstem. Książka w której wszystko się zgadza: tekst, ilustracje i sposób wydania!

UWAGA! Istnieje osobna  wersja dla dziewczynek i chłopców.

B.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne Produkty