Noah ucieka

Autor: John Boyne
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Tłumaczenie: Helena Skowron
Ilustracje: Oliver Jeffers
ISBN: 978-83-8073-073-1
Format: 125x200mm
Oprawa: miękka
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 216
Wiek: 9+

24,90 
wysyłka do trzech dni

Ośmioletni Noah czuje, że zdarzy się coś niedobrego. Nie wie dokładnie co, ale myśl ta nie pozwalała mu spokojnie zasnąć. Kiedy uczucie to staje się nie do zniesienia, wyrusza w drogę. Jeśli chcecie dowiedzieć sie, czy uda mu się uciec przed tym, czego się obawia, przeczytajcie nową książkę J. Boyne'a - autora słynnego "Chłopca w pasiastej pidżamie". Polecam tę mądrą i chwytającą za serce lekturę!

Czasami ucieczka wydaje się być jedynym rozwiązaniem, niezbyt często bywa jednak skuteczna. Noah czuje, że dzieje się coś niepokojącego. Jego mama zachowuje się inaczej niż zwykle, stara się być spontaniczna i robić mu niespodzianki. Potrafi nawet na jeden dzień zamienić basen w plażę! Coś wisi w powietrzu i Noah nie chce wiedzieć cóż to takiego. Udaje się w drogę i trafia do sklepu z drewnianymi zabawkami, którego właściciel opowiada mu swoją historię. Jest to opowieść z pogranicza jawy i snu, czytelnik podąża za nią nie zadając zbyt wielu pytań. Dla Noah jest ona nie tylko odskocznią od jego lęków, ale także przygodą, która już na zawsze zmieni jego życie.

John Boyne stworzył oryginalną i poetycką książkę dla młodych czytelników, w której refleksja miesza się z humorem, a smutek z chwilami optymizmu. Świetna lektura do wspólnego czytania, spodoba się czytelnikom w każdym wieku. 

D.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię