Jesień na ulicy Czereśniowej

Autor: Rotraut Susanne Berner
Wydawnictwo: Dwie Siostry
ISBN: 978-83-60850-75-6
Format: 260x340mm
Oprawa: książka kartonowa
Rok wydania: 2012
Seria: Ulica Czereśniowa
Ilość stron: 14
Wiek: 2,5

36,90 
wysyłka do 24 godzin

Mimo, że jeszcze lato i wcale nie pragnę innej pory roku, to ucieszyłam się bardzo nową - jesienną odsłoną ulicy Czereśniowej. Chciałam zobaczyć ją w nowych kolorach, spotkać jej mieszkańców, zobaczyć cóż nowego dzieje się w miasteczku i jak wygląda jesienią park nad jeziorkiem...

Po dokładnym obejrzeniu mogę Was zapewnić, że jesienią Czereśniowa tętni życiem. Przy okazji otwarcia nowego przedszkola urządzono wielką paradę lampionów i na każdym kroku widać lampiony w przeróżnych kształtach. Kto jeszcze nie ma, ten spieszy do domu towarowego, gdzie mają naprawdę duży wybór. Poza tym odbywa się Wielki Festyn Jesienny, w którym sama chętnie wzięłabym udział - tak tam miło, wesoło i kolorowo. A jak grają! Śpiewają! Tańczą!!! No i...Dzień Dyni w centrum kultury! Dynie różnych wymiarów i kolorów widać na każdym kroku.
Jesienny nastrój podkreślają dzikie gęsi na niebie, wiewiórki zbierające orzechy na zimę, apetyczne ciepłe kasztany i wszechobecne kolorowe liście. Jednym słowem - jesień w przepięknym wydaniu.
Nie sposób opisać wszystkiego, tu dzieje się tak wiele. Czereśniowa pełna jest sytuacji, zdarzeń, szczegółów, które należy bacznie obserwować, bo tworzą historie, a jednocześnie zachęcają do własnego fantazjowania.
Gorąco polecam serię o ulicy Czereśniowej. Świetny pomysł, świetne ilustracje i świetne wydanie! I książki, do których Wasze pociechy będą wracały latami.

A ja już nie mogę doczekać się zimy! Tylko tej na Czereśniowej, oczywiście.:)

B.
                                                                             

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne Produkty