Ja, Bobik, czyli prawdziwa historia o kocie, który myślał, że jest królem

Autor: Ewa Kozyra - Pawlak
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Ilustracje: Ewa Kozyra - Pawlak
ISBN: 978-83-10-12711-2
Format: 225x230mm
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 32
Wiek: 3+

26,90 
wysyłka do trzech dni

O tym kocie trzeba się wyrażać z szacunkiem, jest to bowiem syn Kizi Kotlińskiej i Konstantego Znikota, prawowity następca tronu! W jego obecności nie można piszczeć: "Ach co to za słodki kociak!" Bardzo proszę, tutaj obowiązuje etykieta! Choć Bobik jest oczywiście słodkim stworzonkiem, ale stworzonym do wyższych celów...błogiego wylegiwania się i bycia rozpieszczanym. Pewnego dnia udaje się do odległej krainy, aby zamieszkać w pięknym pałacu z ogrodem z dwójką "służących" i łaskawie zgadza się zostać tam monarchą...
 
Ta urocza książeczka najwięcej uśmiechów wywoła na twarzach właścicieli kotów, oni wiedzą najlepiej, jak "królewskie" lubią być te zwierzątka. Bobik uważa się za króla, a otaczających go ludzi za swoich poddanych. Jego życie w "pałacu" jest bardzo przyjemne, nic więc dziwnego, że uważa się za jedynego władcę:) 
Z gałgankowych ilustracji Ewy Kozyry - Pawlak wyziera taka sympatyczna kocia mordka, że żaden czytelnik bez względu na wiek nie będzie miał wątpliwości...Bobik królem! Jemu się to po prostu należy! Jego kocia pewność siebie nie dopuszcza też żadnej innej mozliwości, każde miejsce, w którym się pojawia staje się jego królestwem. 
Polecam nie tylko wielbicielom kotów!

D.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne Produkty