Gdzie jest tort?

Autor: The Tjong-Khing
Wydawnictwo: EneDueRabe
ISBN: 978-83-625-6614-3
Format: 250x290mm
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 32
Wiek: 3+

29,90 
wysyłka do 24 godzin

 Wielokrotnie nagradzana, uznana za najlepszą książkę roku w Niemczech, Hiszpanii i Meksyku, w kategorii książek dla najmłodszych. Czekaliśmy na nią...

Przepięknie ilustrowana historia. Brak w niej tekstu, ale tak naprawdę, to nie BRAK, ale zaleta tej książki. Ilustracje opowiadają nam wątek główny, a od nas zależy, na ile będziemy naszą opowieść zmieniać, upiększać, ubarwiać, rozbudowywać... Wiele zależy od naszej wyobraźni, ale autor podpowiada nam też sporo. Wystarczy dokładnie obserwować szczegóły, śledzić poczynania poszczególnych postaci i po prostu puścić wodze fantazji. A gdyby jej nam nagle zabrakło, pozwólmy przejąć pałeczkę dzieciom. Na pewno sobie poradzą:)

Książka jest gonitwą za tortem, który ukradziono ze stolika w ogrodzie Państwa Psytulińskich. Aby złoczyńców nie stracić z oczu należy wykazać się spostrzegawczością i refleksem. A gdy będziemy jeszcze chcieli porozglądać się wokół, na chwilę przystanąć i poobserwować ( naprawdę jest co!), to sprawa stanie się jeszcze trudniejsza, bo czas działa na naszą niekorzyść. A i przeszkód nie brakuje. Proponuję najpierw zająć się tortem, a następnym razem wziąć udział w pikniku na trawie, pograć w piłkę czy przyjrzeć się romantycznej scenie na wzgórzu. A jak już nasycicie się akcją, to proszę zwrócić uwagę na wszystkie szczegóły, docenić humor ilustracji i ich wspaniałą kolorystykę. I już proszę się nie śpieszyć. Ta książka zajmie Was na dłuuugi czas:)
                                                                                                  B.


 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne Produkty