Czy chcesz być moim przyjacielem?

Autor: Eric Carle
Wydawnictwo: Tatarak
Tłumaczenie: Jędrzej Butkiewicz
ISBN: 978-83-925929-5-2
Format: 175x127mm
Oprawa: książka kartonowa
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 30
Wiek: 2+

25,00 
wysyłka do trzech dni

Wspaniała książeczka o przyjaźni i świecie zwierząt dla najmłodszych. Jej autor - Eric Carle, twórca "Bardzo głodnej gąsienicy" (światowa klasyka dziecięca) w niezwykle ciekawy i trzymający w napięciu sposób, przedstawił całą plejadę zwierząt. Skąd to napięcie? A stąd, że poznajemy zwierzęta od tyłu, a dokładniej - od ogona;)

Mała szara myszka szuka przyjaciela. Biegnie zieloną dróżką i proponuje przyjaźń napotkanym zwierzętom.Najpierw widzimy ich ogon, a po przewróceniu strony - zwierzę w całej okazałości. To świetna zabawa! Możemy budować napięcie, powoooli zmieniając stronę. A odpowiedzi zwierząt, urozmaicać charakterystycznymi dla nich dźwiękami: rżeć jak koń, ryczeć jak lew, ziewać, fukać, szczekać, wzdychać... Dzieci będą za to piszczeć z radości!:) A jak się będą cieszyć, gdy po raz kolejny będziemy książeczkę oglądać! Ogony staną się znajome i nasz mały czytelnik nie będzie już zdany na tekst. Nie! Sam będzie wymieniał kolejne zwierzęta i SAM wydawał odpowiednie dźwięki. A przy tym wszystkim dowie się, jak ważna jest przyjaźń i jakiego niebezpieczeństwa udało się w ostatniej chwili uniknąć myszce i jej przyjacielowi.
Wspaniały pomysł, charakterystyczne dla autora ilustracje, których nie sposób pomylić z żadnym innym artystą i świetne wydanie, to wielkie atuty tej małej - wielkiej książeczki, którą gorąco polecam.

B.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne Produkty