Chichotnik czyli księga śmiechu i uśmiechu

Autor: Praca zbiorowa
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Ilustracje: Elżbieta Wasiuczyńska
ISBN: 978-83-08-05424-6
Format: 215x235mm
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 72
Wiek: 4+

34,90 
wysyłka do trzech dni

Zawsze jest dobrze trochę pochichotać, a w tej książce znajdziecie 29 wierszowanych ku temu powodów. Zebrała je Barbara Gawryluk, sięgając na przemian do utworów klasycznych Juliana Tuwima, Jana Brzechwy, Ludwika Jerzego Kerna i współczesnych wierszy m.in.  Agnieszki Frączek i Marcina Przewoźniaka. Przeczytajcie koniecznie o kurze wędrójącej po górach, Panu Hilarym, dwóch jeżach u fryzjera i innych malowniczych bohaterach polskich wierszyków. 

Dzieci lubią rymowane utwory, mogą bez końca słuchać jak Hilary szuka swoich okularów, a "Kłamczucha" Jana Brzechwy zmyśla niestworzone historie. To właśnie wierszyki zostają najszybciej zapamiętane i po kilku powtórzeniach maluchy potrafią z pamięci recytować całe fragmenty. Barbara Gawryluk zebrała dla młodych czytelników najzabawniejsze wierszowane historyjki, które wywołają uśmiech na każdej buzi. 

Ilustracje Elżbiety Wasiuczyńskiej są nie tylko wspaniałym uzupełnieniem tekstów, one same tworzą trójwymiarową opowieść z papieru, plasteliny, koralików i innych "skarbów". Dodają one książce powiewu nowoczesności i kreatywności, wprowadzają jeszcze więcej zabawy i lekkości.

Jeśli macie ochotę na wiele śmiechu i uśmiechów, sięgnijcie po "Chichotnik". Gwarantowany dobry humor!

D.


 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię